Yalı Çapkını yıldızlarından rekor kıran poz! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in…


Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda başrolleri paylaşan ünlü oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun sosyal medya hesaplarından yaptıkları yeni paylaşım beğeni ve yorum rekoru kırdı.

Cuma akşamları Star TV‘de izleyicisiyle buluşan fenomen dizi Yalı Çapkını, konusuyla olduğu kadar oyuncularıyla dikkat çekiyor. Emre Altuğ, Çetin Tekindor, Gözde Kansu, Diren Polatoğulları, Gülçin Santırcıoğlu gibi usta ve başarılı isimlerin yer aldığı dizide Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman gibi genç oyuncuların da oyunculuk performansları göz dolduruyor. Özellikle başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir sevenleri tarafından büyük ilgiyle takip edilirken ikilinin sosyal medya paylaşımları da oldukça ilgi görüyor. İkili yaptığı son paylaşım da sosyal medyada rekor beğeni aldı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir

O KAREYE BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Aralarında birliktelik iddiaları çıkan Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu‘ndan yeni bir paylaşım geldi. Paylaşımları büyük ilgi gören ikilinin paylaştığı “Çalı Yapkını günü” adlı kare de sosyal medyada beğeni ve yorum rekoru kırdı.

Afra Saraçoğlu paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yaşar Alptekin maneviyata yöneldi! Yeşilçam’ın eski oyuncusu görücü usulü tanıştığı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir