Ünlü çifte haciz şoku: Buzdolabı bile gitti

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, 2 Temmuz 2022 tarihinde dünyaevine girdiği Evren Bölek’in borçları nedeniyle evinde gerçekleştirilen haciz işleminin üzüntüsünü yaşıyor. Beste Açar, eşi Evren Bölek’in borçları nedeniyle zor günler geçiriyor. Bölek’in kira borçları nedeniyle icra takibi başlatıldı. Bölek’in ısrarla borcunu ödememesi üzerine önceki gün Açar’ın evinde haciz işlemi gerçekleştirildi.

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine göre; Beste Açar, Evren Bölek ile Temmuz 2022’de nikâh masasına oturmuştu. Mutlu haberi takipçileriyle paylaşan Açar, yayınladığı kareye; “Sonsuza kadar ‘evet’ Her şeyin mümkün olduğunu bilmenin ötesinde yaşamak bir mucize… Olacak olan, gelecek olan zamanı geldiğinde sana doğru akıyor zaten. Kendi önünden çekilmen yeter. Bir buluşma için Evren sizinle beraber yüzlerce kişinin hayatında öyle şeyleri organize ediyor ki… Neden hala olmuyor? Bu neden başıma geldi? demeyin! Nerden biliyorsunuz hayatınızın altının üstünden daha muhteşem olmayacağını? Hiç bir buluşma tesadüf değildir” notunu düşmüştü.

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar (49), 2 Temmuz 2022 tarihinde dünyaevine girdiği Evren Bölek’in borçları nedeniyle evinde gerçekleştirilen haciz işleminin üzüntüsünü yaşıyor.

Bölek’in kira borçları nedeniyle icra takibi başlatıldı.

Bölek’in ısrarla borcunu ödememesi üzerine önceki gün Açar’ın evinde haciz işlemi gerçekleştirildi.

KOŞU BANDI DA GİTTİ

Haciz mahallinde bulunan Evren Bölek, borcunu ödemeyeceğini dile getirip “Gerekli işlemleri yapabilirsiniz” dedi.

Açar’ın evinde bulunan koşu bandı, televizyon, diz üstü bilgisayar ve buzdolabı haczedilerek alacaklı vekili tarafından muhafaza altına alındı.

Bir televizyon programına konuk olan Beste Açar samimi itiraflarda bulundu.

İşte Kayahan’ın kızı Beste Açar’ın dikkat çeken açıklamaları:

Müziğin içine doğdum, konservatuvar mezunuyum. Ama eşimin de desteğiyle müzik dünyasına girdim. Kayahan’ın kızı olmak büyük beklenti yaratıyor, hatta yargılıyor ilk başta herkes. Yüzde yüz kabul görmek zaten mümkün değil. Ama çok sevdiler şarkımı. ‘Canım Seni Çekiyor’ adlı sözü ve bestesi bana ait. Rahmetli Kerim Tekin’in ‘Kar Beyaz’ şarkısının sözleri de bana aitti. Kemal Başbuğ ilk klibimi çekti. Babası Erşan Başbuğ da babamın ilk klibini çekmişti.

Babamın şarkılarının yeni hallerini de seslendireceğim. Babama yazdığım şarkı da var.

‘Yemin Ettim’ şarkısını söyleyen biri var. Takipçilerim onu bana gönderip herkes babanızın şarkısını söylemesin dediler. Kayahan şarkıları deyince insan duruyor. Herkes söylememeli gerçekten. Hele o şarkıyı babam doku kanserine yakalandığında son şarkım diye yazmıştı. Böyle duygusu olan bir şarkıyı öyle her ortamda söyleyemezsiniz.

Hayatım sahnede geçti. Bale geçmişim de var. Babam, sahneye çıktığımda evime gelen misafirlerime şarkı söyler gibi söylerdim diyordu. Sahnede olmayı çok isterdim.

2 oğlum var. Büyük olan konservatuvar okuyor İTÜ’de, küçük olan 5. sınıfa gidiyor. 3. sınıftayken piyano resitali vermişti. ‘Sahnede olmalıyım’ diye diye konservatuvara girdi. Çok güzel sesi ve besteleri var. Gitarın her türlüsünü çalıyor. Aşıklar bana.

Kayahan’ın kızı Beste Açar’a haciz şoku! Buzdolabını bile kaybetti

Anne olduktan sonra anne ve babama daha çok hak veriyorum. Babam, 2. evliliğimi tasvip etmemişti. Keşke onu dinleseymişim. Babalar kızlarını korur ve kollar, ne yaparsa sevgiden yapar. Onu şimdi daha iyi anlıyorum.

21 Mart 2015’te yoğun bakıma indirildi. Saat 18.18’di. Beni gösterdi hemşireye, ‘Bu benim kızım, en güzel bestem’ dedi. Daha da bir şey söylemedi. Son sözleri o oldu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir