The Gray Man’in devamı geliyor

Russo Kardeşler’in direktörlüğünü yaptığı Netflix’in en kıymetli sineması “The Gray Man”, kısa müddette Netflix’in en çok izlenenleri ortasında üst sıralara yerleşti. Netflix, Chris Evans ve Ryan Gosling’in başrolünde yer aldığı sineması seri haline getirmek istediğini açıkladı.

Kayıp Rıhtım’ın aktardığı habere nazaran, Mark Greaney’nin birebir isimli aksiyon-gerilim romanından uyarlanan ve Russo Kardeşler’in direktörlüğünü üstlendiği “The Gray Man”, yayınlandığı 92 ülke genelinde, çıkış yaptığı haftada en çok izlenen sinemalar ortasında birinci oldu. Sinemanın kazandığı bu muvaffakiyetten sonra, oyuncu Ryan Gosling’in yeniden başrolünde yer alacağı ve Russo Kardeşler’in direktörlüğünü yapacağı serinin ikinci sineması için onay verildi. Devam sinemasının izleyicilerle ne vakit buluşacağı şimdi bilinmiyor.

Russo Kardeşler, sinemanın kısa müddette en çok izlenen üretimler ortasında üst sıralara yerleşmesinin akabinde, “İzleyicilerin ‘The Gray Man’ sinemasına verdikleri yansılar harika. Dünyanın her köşesinden insanlara bu heyecanlarından ötürü teşekkür ediyoruz. Sinemadaki kendine has karakterler ile üretimin genişleyen kozmosun modülü olmasını istiyorduk. Hasebiyle Netflix’in Ryan Gosling’in dahil olduğu devam sinemasını duyurmasını ve ikinci sinema senaryosunun hazırlanmasını sevinçle karşıladık. Sinemanın ayrıntılarını yakın vakitte konuşabilecek olmaktan heyecanlıyız” dedi.

“Zombieland” ve “Deadpool” sinemalarının müellifliğini üstlenen Paul Vernick ile Rhett Reese’in tıpkı kozmosta geçecek bir spin-off üretimini kaleme aldıkları da duyuruldu. Kozmosun farklı bir kısmını işleyeceği söylenen imale dair detaylar netleşmedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.