Soydukları evi otel gibi kullandılar: ‘Hiçbir değerli eşyayı almamışlar’

Hırsızlık yaparken, hem alkol hem de sigara içen hırsızlar banyoyu kullanmayı da ihmal etmezken, arkalarında alkol şişesi ve izmaritlerini de bırakıp gitti.

Değerli eşyaları bırakıp hurdalık malzemeleri çalan hırsızlar içeriyi resmen talan etti. Şoke eden görüntüler kameraya yansırken, olay yerine gelen polis ekibi olayla ilgili çalışma başlattı.

“HİÇBİR DEĞERLİ EŞYAYI ALMAMIŞLAR”

Doğduğu evlerinin son halini gören Murat Kara, “Biz burada doğduk. 15 yılım burada geçti. Tabii şimdi burayı dayıma kalması için bıraktık. Daha sonra dayım başka bir şehre geçti. O boşlukta birileri bizim kapıyı levye ve tornavidayla zorlayıp açmışlar. Sonra içeri girmişler. Sigara içmişler, içki içmişler ardından içeriyi talan etmişler, hatta tuvaleti, banyoyu bile kullanıp gitmişler ama hiçbir değerli eşyayı almamış. Televizyon bile olduğu yerde duruyor. Muhtemelen altın falan aramışlar bulamayınca hurdalık malzemeleri götürmüşler. Çok şaşırdım, fakat tekrar dönmek için hazırlık yapmışlar. Durumu polise bildirdik. Kendilerinden şikayetçiyiz. Buradan hırsıza sesleniyorum; ‘imana gelin'” diye konuştu.

Hırsızların evi bir süre otel gibi kullandıkları ortaya çıkarken, müracaat üzerine polis soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir