Şimdiye Kadar Yapılan En Kıymetli Kraliyet Düğünlerini Görünce Aman Kocanızın Başının Etini Yemeyin

Bir insanın düğün günü hayatlarının en unutulmaz günlerinden biridir. Tüm bunlar, konuklarınıza unutulmaz bir kutlama sunmak için aylar yahut yıllar sonra bir ortaya gelir. Lakin, şayet bir kraliyet mensubuysanız, abartılı bir düğünü karşılayabilirsiniz. Bu fazla gösterişli kraliyet düğününe göz atın!PRENS JOHAN FRİSO – TURUNCU-NASSAU

2004 yılında Mabel Wisse Smit, Orange-Nassau’dan Hollanda kraliyet Prensi Johan Friso ile görkemli bir formda evlendi. Gelin, Hollandalı tasarım konutu Viktor & Rolf imzalı ipek bir elbise içinde nefes kesici görünüyordu. Mabel’in şık ve eskimeyen şahsî stiline karşın gün kolay geçmemişti. Evlilik Hollanda’da yasa dışı olduğu için, kocası onunla evlenmek için Hollanda tacının ikinci sıradaki pozisyonundan vazgeçti!

PRENSES MADELEİNE – İSVEÇ

Kral Carl XVI Gustaf ve Kraliçe Silvia’nın ikinci kızı ve en küçük çocuğu olan İsveç Prensesi Madeline, aristokrat geçmişi olmayan bir adamla evlendi! İngiltere’de doğmuş, fakat artık ABD’de ikamet eden bankacı Christopher O’Neill tarafından büsbütün vuruldu. Düğüne Japonya Prensesi Takamado da dahil olmak üzere birçok yabancı kraliyet katıldı. Öte yandan merasimin en unutulmaz özelliği neydi? Yükselen bir piramit formunda yaklaşık 700 makarondan oluşan bir düğün pastası!

PRENSES VİCTORİA – İSVEÇ

İsveç Prensesi Victoria, Haziran 2010’da spor salonu sahibi Daniel Westerling ile evlendi! Prenses, Kral Carl XVI Gustaf ve Kraliçe Silvia’nın en büyük çocuğudur. Çift, kimileri tarafından “Galler Prensi’nin Leydi Diana Spencer ile evlenmesinden bu yana en görkemli kraliyet düğünü” olarak tanımlanan mükemmel bir merasimle Stockholm Katedrali’nde evlendiler.

VELİAHT PRENS FREDERİK – DANİMARKA

Çekici Prens olarak ünlenmiş olmasına karşın, Danimarka Veliaht Prensi Frederick, aşkı Mary Donaldson ile bir tavernada tanıştı! Aşk seyahatleri Danimarka’nın Kopenhag Katedrali’nde süper bir düğünle sona erdi.

VELİAHT PRENS HAAKON – NORVEÇ

Norveç Veliaht Prensi Haakon’un Mette-Marit Tjessem Hiby ile evlenme kararı, Norveç nüfusunun tüm bölümleri tarafından olumlu karşılanmadı. Mette-Marit yalnızca sıradan biri değil, birebir vakitte karar giymiş bir uyuşturucu satıcısı tarafından babası olan küçük bir oğlu olan bekar bir anneydi. Skandala karşın, Prens Haakon tenkitlere karşın onunla evlendi ve çift hala birlikte.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.