Şehir merkezinde güpegündüz çifte cinayet! Birinin kulağı da kesilmiş

Beşyol Meydanı’ndaki Defterdarlık Caddesi’nde meydana gelen olayda; otomobilde kulağı kesik ve silahla vurulmuş biri olduğu ihbarıyla olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Araçtaki cansız bedenin V.C.’ye ait olduğu belirlenirken, yaklaşık 30 metre uzaklıkta ise Z.Ş. adlı kadının silahla vurulmuş cansız bedeni bulundu.

Van'da otomobilde ve aracın yakınında 2 ceset bulundu! Birinin kulağı da kesilmiş

KADININ KOCASI CİNAYET ŞÜPHELİSİ OLARAK GÖZALTINA ALINDI

Polis, çevrede güvenlik önlemi alarak inceleme yaparken, cinayet şüphelisi olarak Z.Ş.’nin eşi M.V.Ş., olay yerine yakın yerde silahla yakalanarak, gözaltına alındı.

Van'da otomobilde ve aracın yakınında 2 ceset bulundu! Birinin kulağı da kesilmiş

EMNİYET’TEN AÇIKLAMA

Van’da, bugün 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan cinayet ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi: “29 Ocak 2022 günü İlimiz İpekyolu İlçesi Defterdarlık Caddesi üzerinde bulunan bir araçta ateşli silahla başından vurulan V.C. isimli şahıs olay yerinde hayatını kaybetmesi ve aracın yaklaşık 30 metre yakınında vücudunun çeşitli yerlerinden ateşli silahla vurulan Z.Ş. isimli şahsın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmesi olayı ile ilgili olarak; Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerimizce; olayın şüpheli/şüphelilerin kimlik tespiti ve yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, olayın şüphelisinin maktule Z.Ş.’nin eşi M.V.Ş. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıs yapılan çalışmalar sonucu olay yerinden kaçmak için kullanmış olduğu araç içerisinde olayda kullanılan 7.65 mm çaplı silahla birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şahsın kullanmış olduğu araçta ve ikametinde yapılan aramalarda olayda kullanılan tabancaya ait 3 şarjör ve şarjörlere basılı toplam 19 adet 7.65 mm çapında fişek, kutu içerisinde 43 adet 7.65 mm çapında fişek, 1 av tüfeği ve tüfeğe ait 4 şarjör, av tüfeğine ait 40 adet dolu fişek, 1 avcı bıçağı, 1 çakı ele geçirilmiştir. Olayın tüm yönleriyle aydınlatılmasına yönelik soruşturma devam etmekte olup, gözaltına alınan şüpheli şahıs işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edilecektir. Van Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü asayiş olayının önlenmesine, meydana gelen olaylarda şüpheli şahıs/şahısların yakalanarak adli makamlara sevk edilmesine yönelik olarak çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir.”

Şehir merkezinde güpegündüz iki cinayet! Birinin kulağı da kesilmiş

Demirören Haber Ajansı – 3. Sayfa

Münir Karaloğlu, İpekyolu, Cinayet, Polis, Hassas İçerik, 3. Sayfa, Güncel, HaberRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.