‘Sadece burnum’ diyor! İşte Tuvana Türkay’ın inanılmaz değişimi

Ünlüler dünyasında estetikli-estetiksiz kıyası bitmiyor…

Son vakitlerin başarılı isimlerinden oyuncu ve müzikçi Tuvana Türkay, hoşluğu ile vakit zaman magazin gündemine geliyor.

Kağıt Konut, Yasak Elma, Mecnun Gönül, Oyunbozan, Kara Para Aşk üzere dizilerde rol alan oyuncu, öte yandan müzikle ilgilenmeye devam ediyor.

Sesi ve hoşluğuyla isminden kelam ettirmeyi başaran Türkay, Uğur Aslan’ın müzik programı Afara’ya konuk oldu.

Bulgar göçmeni Tuvana Türkay 1.75 uzunluğunda ve hoş fiziği ile dikkat çekiyor. Tuvana Türkay, günde yaklaşık 10 km yürüyen ve fit görünümünü buna bağlıyor.

Özel hayatı merak konusu olan Tuvana Türkay, eski kareleri ile gündeme geldi.

Estetiksiz Tuvana Türkay

Tuvana Türkay, geçtiğimiz aylarda estetikli olduğu hakkında çıkan haberlere isyan etmiş ve yalnızca burnunu yaptırdığını tez etmişti.

Eski halini Instagram hesabından paylaşan oyuncu, isyan bayrağını çeken bir notu da yayınlamış ve şu sözleri kullanmıştı:

“19 yaşında 68 kg kırık burunlu parası olmayan ve kendine bakmayı hiç bilmeyen bir kız ile 30 yaşında estetik mucizesi olarak nitelendirdiğiniz görsellerim…

Burnumu yaptırdığımı çocuk üzere sevinerek röportajımda kendim lisana getirmiştim. Neden hala uğraşıyorsunuz anlamış değilim. Görselimi sunup eleştirmeniz inanın ki beni üzmez. Size nazaran yapılmayan yerim yok ki, burnum dışında en ufak bir estetik müdahaleyi çıkarın ben bu mesleği bırakıp ülkeyi terk ederim.’

Takipçileri ise, diğer estetik operasyonlar da geçirdiğini sav etmişti.

İşte Tuvana Türkay’ın estetiksiz hali…


 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.