Sadakatsiz’de Asya ve Ali’ye ne oldu? ‘Derin’den ben bile korktum’

İki sezondur Kanal D’de çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan ‘Sadakatsiz’ dizisi, entrika dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. BBC’nin ‘Doctor Foster’ adlı dizisinden uyarlanan Sadakatsiz, 20 Nisan akşamı 57’nci bölümüyle ekranlara geldi. 

Sadakatsiz son bölümde; annesine etrafında dönen oyunların hesabını soran Ali, babasıyla ikisinin öpüştüğünü gördüğünü itiraf ederken Derin her şeyi duydu. Onu fark eden Ali, durumu annesine çaktırmadan Derin’in peşine düşse de yakalayamadı. Ardından babasına olanları anlatarak bilgi verdi. Volkan’ın Asya tarafından kandırıldığını düşünen Derin ise soluğu Onur’un evinde aldı. Onunla dertleşen Derin, evliliğinin bitmemesi için susacağını ve hiçbir şey yokmuş davranacağını söyledi.

Oğlunun söylediklerinin ardından soluğu evde alan Volkan ise Derin’in sadece kavgayı duyduğuna inandı. Ancak Ali’nin kafasının karışmasına üzülen Asya, Volkan’ı çağırarak üçünün konuşması gerektiğini söyledi. Evden çıkmak için bir bahane üretmek isteyen Volkan, yemek masasında Gönül Hanım’la girdiği maddiyat tartışmasını öne sürerek Asya’ya gitti.

Eski eşine artık sabretmek istemediğini Ali’ye yetecek kadar paraları olduğunu söyleyen Asya, Volkan’a boşanmasını tembihledi. Biraz daha paraya ihtiyaçları olduğunu dile getiren Volkan ise Asya’nın üzerine bolca parfüm sıkıp kendisine sarılmasının ardından eve gitti. Kocasına güvenmeyen Derin ise Volkan’ın ceketine sinen parfüm kokusunu tanıdı ve öfkeden deliye döndü. Derin’i ceketini keserken gören Volkan, Asya’nın; “Kendine dikkat et. Bu kez hedefinde ikimiz de varız” sözlerini hatırladı. 

Volkan’ın şirketten para sızdırdığından şüphelenen Gönül ise Derin’in kendisine tehdit etmesiyle çılgına döndü. Necmi adında eski bir arkadaşını arayan Gönül, yeni aldıkları evi Volkan’ın üzerine yaptırdığını zannettiği için onun üzerine olan malları araştırmasını istedi. Necmi’den Volkan’ın üzerine sadece bir araba kaydı olduğunu öğrenen Gönül, kızı ve damadının aldıkları evin eski sahibini aradı. Onunla konuşan Gönül, evin Ali’nin üzerine yapıldığını öğrenince şoke oldu. 

Bu sırada Derin ve Ceren’in oyunlarından sıkılan Selçuk, önce Ceren’i ardından da Derin’i sert bir şekilde uyardı. Selçuk’un tavrına üzülen Ceren ise baygınlık geçirdi ve bebeğini kaybetme korkusu yaşadı. Söylediklerini üzülen Selçuk, Nil’in de desteğiyle gidip Ceren’den özür diledi.

Derya’nın üvey kardeşinin eşinin öldüğünü öğrenince hastaneye giden Volkan’a Derin de eşlik etti. Asya’nın kendisini kışkırtmasıyla kontrolünü kaybeden Derin, onu öldürmekle tehdit etti ve boğazına sarıldı. Bu anlara Pelin ve Nevin Hanım da şahit oldu. 

Annesinin Selçuk’a gittiğini öğrenince peşinden giden Derin, orada Cavidan’la karşılaştı. Cavidan Hanım yeni evlerini Ali’nin üzerine yapmalarına şaşırdığını söylemesiyle Derin’in başından aşağıya kaynar sular döküldü. Artık Asya’nın sınırları aştığını söyleyen Derin bir hışım oradan çıktı ve Asya’yı aradı. Onun eve gideceğini öğrenince de geleceğini söyledi.

Derin’den korkan Cavidan da Asya’yı arayıp bilgilendirdi. Bu durumu kullanmaya karar veren Asya, Derya’yı arayıp ondan yardım istedi. Önce Volkan’ın kendisine aldığı kolyeyi satıp parasını oğlunun hesabına yatıran Asya, Ali ile kapıya geldiğinde Derin’i karşısında gördü. Çılgına dönen Derin, ona arabadan inmesini söyledi. 

Ardından Asya’ya gideceğini söyleyip bir daha telefonun açmayan Derin için endişelenen Gönül ise damadını aradı ve ona Asya ya da Derin ile konuşup konuşmadığını sordu. İkisiyle de konuşmadığını söyleyen Volkan, Asya’nın evinde kimsenin olmadığını görünce şaşırdı. Asya’yı arayınca da telefonunu arabanın yanında buldu. Derin’in onlara bir şey yapmasından korkan Volkan, telefonda “Derin evin Ali’nin üzerine olacağını öğrenmiş. Delirmiş resmen. Bizi öldür…” mesajını görünce paniğe kapıldı. Asya ve Ali’ye ne olduğu merak konusu oldu. 

Asya’nın oyunları ve Derin’in sakin kalmaya çalışırken yaptıklarına sosyal medyadan yorum yağdı. İşte Sadakatsiz son bölüme gelen yorumlardan bazıları…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.