Prens William tebdil-i kıyafet halkın ortasına karıştı

İngiliz kraliyetinde tahtın ikinci varisi olan Cambridge Dükü William, üzerine kırmızı yelek giyip, şapka takarak sokağa çıktı. William evsizlerin para kazanmak için sattığı “Big Issue” isimli mecmuayı sattı.

Uluslararası kamuoyunun Prens William olarak tanıdığı, Cambridge Dükü William, bu hafta başşehir Londra’da halkın ortasında görüntülendi.

Genelde evsizlerin para kazanmak için sattığı “Big Issue” isimli mecmuayı satan ve üzerine dergiyle uyumlu yelek ve şapka geçiren William’ı fark eden şaşkınlık yaşadı. Dün Westminster’da yoldan geçenlerin fark ettiği William, kendisini tanıyanlarla da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Evsizlere gelir elde etmek için kurulan oluşuma dayanak veren William’la konuşan bir vatandaş yaşadıklarını toplumsal medyadan paylaştı. Matthew Gardner isimli İngiliz, “Kayınbiraderim William’ı yolda görmüş. İkisi ayak üstü sohbet etti. Kendisi mütevazı ve art planda sessizce çalışan biri. Muhtaçlığı olanlara yardım etmekten çekinmiyor” dedi.

Gardner, kayınbiraderinin üzerinde para olmadığını söylemesi üzerine William’ın çabucak POS aygıtı çıkardığını ve bu sayede satışı tamamladığını lisana getirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.