Nazmi Arıkan son seyahatine uğurlandı

Evinde uğradığı akın sonucu hayatını kaybeden Fen Bilimleri Eğitim Kurumları’nın kurucusu Nazmi Arıkan, bugün son seyahatine uğurlandı. Arıkan, Zincirlikuyu Camii’nde kılınan ikindi namazını müteakip ailesi ve sevenlerinin katıldığı merasimle Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Batuhan SERİM

Ali Selim YAMANLİ

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları’nın kurucusu Nazmi Arıkan ve sürücüsü, 13 Temmuz gecesi Çanakkale’de Gelibolu ilçesinin Karainebeyli Mahallesi’nde bulunan çiftliğinde öldürüldü.

Arıkan, bugün İstanbul Zincirlikuyu Camii’nde kılınan ikindi namazının akabinde Zincirlikuyu Mezarlığı’nda düzenlenen cenaze merasimi ile toprağa verildi.

KILIÇDAROĞLU ÇELENK GÖNDERDİ

Törene; Arıkan’ın ailesi, sevenleri, Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, CHP İstanbul Milletvekilleri Turan Aydoğan ile Sezgin Tanrıkulu ve CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu katıldı. CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, YETERLİ Parti Genel Lideri Meral Akşener ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu da cenazeye çelenk gönderdi.

AİLESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Nazmi Arıkan’ın oğulları Kazım Arıkan ve Kurtuluş Arıkan taziyeleri kabul etti, eşi Tülay Arıkan ve kız kardeşleri ise gözyaşlarına boğuldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.