Mert Fırat’tan Bahçeli’ye reaksiyon: Tek kaygımız var, Netflix ve Cem Yılmaz…

Oyuncu Mert Fırat, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin “Netflix’te küfür ve en düzeysiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan kelamda komedyenlerin rol aldığı diziler artık haddi aşmıştır” kelamlarına reaksiyon gösterdi. Fırat, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Halkın yüzde 70’i yoksulluk hududu altında yaşıyor lakin tek kederimiz var, Netflix ve Cem Yılmaz…” dedi.

Fırat, paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Avrupa’nın en yüksek enflasyonu, halkın yüzde 70’i yoksulluk hududu altında yaşıyor, ekmek 5 TL, akaryakıtın litresi 30 TL, elektrik kiradan kıymetli. Fakat tek kederimiz var, Netflix ve Cem Yılmaz… Vallahi paralı ve şifreli, yani isteğin seyredebilirsin. Hatta mukaveleyle de kabul ediyorsun, o derece yani…”

NE OLMUŞTU?

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, salı günü partisinin küme toplantısında konuştu. Bahçeli, konuşmasında Netflix’e reaksiyon göstererek, “Netflix’te küfür ve en düzeysiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan kelamda komedyenlerin rol aldığı diziler artık haddi aşmıştır. Aile hayatı son sığınaktır. Bu sığınağın yağmalanması için planlı bir propaganda devrededir. Küfretmenin neresine güleceğiz? Bayanı metalaştıran, erkeği yozlaştıran ucube dizi sahnelerinin neresini beğenip takdir edeceğiz? Bir yanda magazin programlarıyla gözümüzün içine sokulan bohem ve aşağılık hayatlar varken, öbür yanda bu hayatları yaşayanların özgürlükçü ve hümanist poz vermeleri çelişkidir, alçak bir kumpastır” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.