Marek Hamsik: Şampiyonluğu en çok hak eden grup bizdik

Trabzonspor’un Slovak yıldızı Marek Hamsik kupa merasiminde yaptığı açıklamada, ”En çok hak eden grup bizdik” sözlerini kullandı.

Muhteşem Lig’de 2021-2022 şampiyonluğuna ulaşan ve kupasına kavuşan Trabzonspor’da Marek Hamsik kupa merasiminde açıklamalarda bulundu. Mesleğindeki birinci şampiyonluğunu bordo-mavili forma altında yaşayan Slovak yıldız mükemmel hisler içerisinde olduğunu ve hayatı boyunca asla unutamayacağı şeyler yaşadığını belirtti.

‘TARİF ETMESİ ÇOK ZOR’

Bilhassa birinci maçları oynadıktan sonra ‘evet, biz bu işi başarabiliriz, şampiyon olabiliriz’ dediğini aktaran Hamsik, “Harika bir ekibimiz var. İnanılmaz hisler içerisindeyim. Harika bir his şampiyon olabilmek. Dönem boyunca baktığımızda tahminen mükemmel maçlar çıkaramadığımız anlar da oldu fakat en çok hak eden kadro bizdik ve biz şampiyon olduk. Daima birlikte adım adım gittik. Daima bir arada başardık. İnanılmaz hisler içerisindeyiz. Tanım etmesi bile çok sıkıntı lakin daima bir arada bunu başardık. Çok fazla an var. ‘Unutamadığın bir an hangisi?’ derseniz şu an ben bile hatırlayamam” tabirlerini kullandı.

Şampiyonluğun hem kendisi hem de ailesi için inanılmaz olduğunu belirten Hamsik, “Taraftarlarımız uzun vakittir bu anı bekliyordu ve bu anı uzun vakittir inanılmaz hak eden bir kulüpten, kentten ve taraftardan bahsediyordunuz. Herkesin hak ettiği bir şampiyonluk oldu” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.