İstek Kayaalp’ten Güreş Ulusal Ekibi’ne takviye çağrısı!

Türkiye Güreş Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da 10-18 Eylül’de düzenlenecek Dünya Güreş Şampiyonası’nda uğraş edecek dünya ve Avrupa şampiyonu İstek Kayaalp, toplumsal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla ulusal ekibe takviye istedi.

Çektiği görüntüyü toplumsal medya hesaplarından #sırtımızyeregelmez etiketiyle paylaşan İstek Kayaalp, “Bugüne kadar 11 Avrupa, 4 kere Dünya şampiyonu oldum. Bu yıl Dünya Güreş Şampiyonasında arkadaşlarımla birlikte yeniden şampiyon olmak, bayrağımızı dalgalandırmak ve İstiklal Marşımızı tüm dünyaya okutmak için mindere çıkacağız. Sizlerin takviyesi bizler için çok kıymetli. Şampiyonada yanımızda olduğunuzu göstermek için www.sirtimizyeregelmez.com adresine tıklayarak bizlere ileti gönderebilirsiniz.” sözlerini kullandı.

www.sirtimizyeregelmez.com adresinden Güreş Ulusal Ekibine dayanak bildirenlerin isim ve soyadının yazılı olduğu kartonu tutan İstek Kayaalp, bu defa de “Gönderdiğin bu bildiri, şampiyonada gücümüze güç katacak.” dedi.

Söz konusu uygulama, kısa müddette çok sayıda kişi tarafından kullanıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.