Doğuştan baba olan burçlar! Dünyanın en uygun babaları onlar…

ASLINDA BİZLER ÇOCUKLARIMIZLA YAPMAYI ÖĞRENİRİZ

İyi bir ebeveyn olmak, birçok kişinin istek ettiği göz korkutucu bir vazifedir. Anne babanın hassas işini bize kimse öğretmez , çocuklarımızla birlikte yapmayı öğrenen bizleriz.

Davranış biçimimiz ekseriyetle biz çocukken ebeveynlerimizin bize karşı davranış biçimini yansıtır, lakin tıpkı vakitte kişiliğimize de bağlıdır ve bu da astrolojik aidiyetimize bağlıdır.
İyi bir baba olduğunu düşünüyor musun? Yıldızların karşılığı olabilir. Kimi burçlar, içgüdüsel olarak harika ebeveynler olma üzere nadir bir armağana sahiptir. Her vakit yapılacak hakikat şeyin ne olduğunu bilirler ve çocukları sakin ve uygun eğitimli büyürler.

BU 5 BURÇ HARİKA BABALARDIR

Bu 5 burcun yerlileri tecrübeli ebeveynlerdir, hoşgörülü ve gerçek vakitte sert yahut esnektirler, çocukları ile ne yapacaklarını her vakit bilirler, çocukları tarafından sevilir ve takdir edilirler ve şu burçlara aittirler:

AİLEYE KIYMET VEREN YENGEÇLER DÜZGÜN BABALARDIR

Kanser aileye çok kıymet verir. Çocukluğundan beri kendine ilişkin bir tane istedi. Bu burcun yerlileri çok sevecendir ve gereksinim vakitlerinde hazır bulunurlar. Özgecilikleri, büyük duyarlılıklarıyla birleştiğinde onları harika ebeveynler yapar. Ayrıyeten empatiktirler ve oburlarının, bilhassa de çocuklarının gereksinimlerini eksiksiz bir formda anlayabilirler. Son olarak, Yengeç pedagojik bir burçtur ve çocuklarını nasıl âlâ yetiştireceğini bilir. Yengeç burçları güç ortaklar olsa da, duygusal bağlılıkları ve sevgileri nedeniyle aslında şahane ebeveynler olurlar. Yengeç ailesi ve meskendeki meseleleriyle derinden ilgilenecek ve çocuklarının hislerini dinlemek için her vakit orada olacaktır.

İYİ BAĞLANTICI İKİZLER UYGUN DE BABALARDIR

İkizler yerlileri, kusursuz iletişimciler oldukları için bugünün sıralamasının bir kesimidir. Onlar çocuklarının ruhlarına nasıl gireceklerini biliyorlar ve bu biçimde, çocukların çok takdir ettiği dayatmalar olmadan açık bir eğitimi teşvik edebilirim. İkizler, çocuklara erken yaşta bağımsız olmayı, tıpkı vakitte istikrarlı ve başları omuzlarındayken nasıl öğretileceğini bilir. Ebeveyn olarak İkizler ile çocuklar hayallerini gerçekleştirmeye mahkumdur.

BOĞALAR TABİATI GEREĞİ ÇOCUK YETİŞTİRMEKTE ZORLANMAZLAR

Boğa sorumlu bir işarettir. Tabiatı gereği, çocuk yetiştirmede zorluk çekmez. Tıpkı vakitte rasyonel, muteber ve akıllı bir işarettir. Aileleri ve çocukları ile vakit geçirmeyi severler ve her vakit içlerinde genç kalırlar, bu da onları ebeveynleri ve büyükanne ve büyükbabaları çok süratli koşturur. Boğa, aile hayatını nasıl istikrarlı tutacağını nitekim bilen kararlı bir ortak ve ebeveyndir. Güneşi Boğa burcunda olan ebeveynler ekseriyetle aileleri için hayattaki daha ince şeylere muhtaçlık duyan eksiksiz sağlayıcılardır.

HASSAS VE SEVECEN BALIKLAR ŞİRİN BABALARDIR

Balıklar hassas ve sevecendir. Çok incedirler, lakin birebir vakitte çok katıdırlar. Bu su burcunun yerlileri, çocuklarında benlik hürmetini arttırmada çok yeterlidir, tıpkı vakitte çocuklarına karşı yaratıcı ve empatiktirler. Balık, çocuklarının muhtaçlıklarını ön planda fiyat ve onlara her açıdan huzurlu bir ömür sunmak için var gücüyle çalışır.


Günün bilmecesi: Fotoğrafta iki basamaklı bir sayı bâtın görebiliyor musun?


Milyonları çılgına çeviren bilmece: Fotoğrafta kaç bacak var?


Milyonları çılgına çeviren bilmece: Fotoğrafta kaç bacak var?


Resimde 2 kusur var – bunları 15 saniyede bulabilecek misiniz? Birden fazla insan bulamıyor…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.