Deneyimli Yatırımcıların Radarındaki 9 Altcoin Bunlar!

Sosyal istihbarat platformu olan Lunar Crush, en yüksek düzeyde sosyal etkileşime sahip kripto varlıkların ilk 10 listesini yayınladı. Tanıdık bir altcoin, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Shiba Inu topluluğu en aktif 10 topluluk arasında

“ShibArmy” olarak da adlandırılan Shiba Inu topluluğu, güçlü sosyal varlığı ve sağlamlığıyla ün kazanarak kripto dünyasının en canlı topluluklarından biri haline geldi. Buna göre Shiba Inu, yakın tarihli bir rapora göre, sosyal etkileşimlere dayalı olarak en aktif topluluklara sahip ilk 10 varlık arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

Önde gelen bir sosyal istihbarat platformu olan Lunar Crush, geçtiğimiz günlerde en yüksek düzeyde sosyal etkileşime sahip varlıkların ilk 10 listesini yayınladı. Listeye göre Shiba Inu, sosyal aktivitesindeki belirgin düşüşe rağmen bu varlıklar arasında yedinci sırada yer alıyor. Kripto analitik firmasının listesinde Bitcoin’den sonra liste şu şekilde sıralanıyor: Ethereum (ETH), Uniswap (UNI), Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC), PancakeSwap (CAKE) ve Cardano (ADA).

https://twitter.com/LunarCrush/status/1648421718934048768

Altcoin için sosyal ölçümler etkileyici görünüyor

Lunar Crush platformundan alınan veriler, Shiba Inu’nun son 24 saat içinde toplam 123,58 milyon sosyal etkileşime sahip olduğunu gösteriyor. Dahası, SHIB bu süre içinde 33,8 bin sosyal mention’a tanık oldu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shibarium beta ağı Puppynet’in elde ettiği başarıları ve token yakma eylemlerini çevreleyen vızıltıların bu sosyal mention’lara katkısı oldu.

Geçtiğimiz ay, Shiba Inu’nun sosyal ölçümleri, SHIB’nin 1,15 milyarlık devasa bir sosyal etkileşim sayısı görmesi nedeniyle daha etkileyici bir başarı ortaya koyuyor. Bağlam açısından, XRP ve ADA aynı zaman dilimi içerisinde 570,92 milyon ve 642,8 milyon sosyal etkileşime sahip. Buna ek olarak, Shiba Inu’nun sosyal mention sayısı geçtiğimiz ay 321,6 bine yükseldi.

Ayrıca, Shiba Inu şu anda Lunar Crush’ın AltRank’ında piyasada değerlendirilen toplam 4.359 token arasında 64. sırada yer alıyor. Bu da SHIB’yi ilk %1,47’lik dilime sokuyor. Shiba Inu ayrıca sosyal puan açısından 4.359 token arasında 8. sırada yer alıyor. AltRank, bir varlığın genel gücüne ve daha geniş kripto para ekosistemi içindeki etkisine ilişkin kapsamlı, çok boyutlu bir görünüm sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Shiba Inu yatırımcıların ilgisinde artış görüyor

Uzmanlara göre, bir varlığın etrafındaki yüksek sosyal aktivite, yatırımcıların ilgisinde bir artışa neden olabilir ve Shiba Inu’nun durumu da bundan farklı değil. Shiba Inu, geçtiğimiz haftaki işlem hacminden de anlaşılacağı üzere yatırımcıların ilgisinde belirgin bir artışa tanık oldu.

SHIB şu anda 202 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmine sahip. Altcoin projesinin işlem hacmi yedi gün öncesine göre %51,6’ya varan bir artış gösterdi. Varlık, işlem hacminde 4.359 token arasında 22. sırada yer alıyor. Bu arada, fiyatı konsolide olmaya devam ediyor ve şu anda 0,00001156 dolardan işlem görüyor. Bu arada altcoin geçtiğimiz hafta %6,87 artış gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir